Czyszczenie całej kolumny od środka od a do z

Masz naglący problem - napisz tutaj. Doradzających prosimy o PORADY czyli albo odpowiadanie na zadane pytania albo kierujące do konkretnie tematu(link), w którym znajduje się odpowiedź.
petresco

Czyszczenie całej kolumny od środka od a do z

Postautor: petresco » 27 cze 2018, 17:17

Witam. nie znalazłem nigdzie na forum jak od a do z wyczyścić kolumnę.
Począwszy od rozebrania po rozpisanie jakie elementy jak myć, w czym myć i czy w ogóle myć.
Jest o miedzi ale nie ma np o zabezpieczających siatkach czy czyścikach do garnków. Jak je myć i w czym?
Czy i czym myć/płukać kolumnę w środku. czy zawory czym płukać i jak. Jeśli by zebrać to wszystko w jednym poście to by tyle ułatwiło. jestem świeżakiem w temacie. jeśli wyszukiwarka nie znalazła to proszę przekierujcie mnie do tematu który wyczerpuje moje pytania

Awatar użytkownika
kamilpl82

Re: Czyszczenie całej kolumny od środka od a do z

Postautor: kamilpl82 » 28 lip 2018, 18:26

Sprawa jest bardzo prosta
Cu czyli miedź czyścimy w wodzie z dodatkiem kwasku, możesz dodać do tego perhydrolu lub zwykłej wody utlenionej, to to samo tylko w innym stężeniu, a całą resztę tylko płuczemy w czystej wodzie, ot i cała Filozofia.
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

http://domowe-alkohole-forum.pl/

Wróć do „Szybka pomoc”