czy na tym cos zdzialam

Masz naglący problem - napisz tutaj. Doradzających prosimy o PORADY czyli albo odpowiadanie na zadane pytania albo kierujące do konkretnie tematu(link), w którym znajduje się odpowiedź.
dzolo

czy na tym cos zdzialam

Postautor: dzolo » 21 mar 2018, 22:39

http://allegro.pl/destylator-keg-30-lub ... 51490.html czy ja z tego moge osiagnac cos dobrego bo moje pierwsze pruby 85 procent ....ale po pierwsze destylat cuchnol jako nie doswiadczony dalem rdzewne zmywaki to juz skaplem sie jaka przyczyna po 2 nie moglem utrzymac temperatury gdzie sprzedawca zapewnial temperatura trzyma sie na szczycie po czym musialem kupic sterownik pamel do regulacji napiecia z dwiema sadami ....test zmywakow mam juz zrobiony wybrany najlepszy ....czy moge do tego mojego kega dokupic kolumne aabratek i cieszyc sie praca mojego destylatora czy na tym co mam osiagne dobry wynik

Awatar użytkownika
kamilpl82

Re: czy na tym cos zdzialam

Postautor: kamilpl82 » 06 kwie 2018, 23:23

Napiszę tylko tyleObrazek
Po drogach jeździ masa świrów i psychopatów. Pędzą na złamanie karku, nie zważając na nic... Aż czasami trudno mi ich wyprzedzić.

Wróć do „Szybka pomoc”