Zakup kolumny polkowej

Główne części aparatu rektyfikacyjnego.
BimbrownikNI

Zakup kolumny polkowej

Postautor: BimbrownikNI » 20 sty 2017, 10:37

Witam,

Tak sobie z kolega rozmawiamy dzis rano ze u nas gdzie mieszkamy jest masa jabłek i moze by cos w lato na jabkach nastawic. I doszliśmy do wniosku ze trzeba by zamówić kolumne polkowa. On ma aabratka ja automat plipka. Chcemy osiagnac cos innego niz czysty 96%. Typowa smakowke. Z tego co czytalem kolumna polkowa najlepiej sie do tego nadaje.

Czy szanowne grono moze pokierować do odpowiedniej osoby co mogla by zaprojektować i wycenic wysokiej klasy kolumne polkowa z KO, jakos miedz nas nie interesuje. Temat nie jest strasznie pilny bo planujemy zakup maj- czerwiec tego roku ale dobrze by bylo wiedziec ile odlozyc na kupke i ile wczesniej zamawiac.

Dzieki pozdrawiam

Troglo-B

Re: Zakup kolumny polkowej

Postautor: Troglo-B » 20 sty 2017, 19:11

BimbrownikNI

Re: RE: Re: Zakup kolumny polkowej

Postautor: BimbrownikNI » 20 sty 2017, 19:37

Nie dziękuję. Miedź nas nie interesuje. Widziałem taka używana na sprzedaż... Rozważamy tylko KO i tylko renomowanych sprzedawców/ konstruktorow. Chcemy aby kolumna byla wypolerowana bo będzie służyć jako eksponat w garażu [FACE WITH TEARS OF JOY]. Chcemy wydać raz i dobrze i na lata.

Dziękuję pozdrawiam

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

Szlumf

Postautor: Szlumf » 21 sty 2017, 0:58

Jak na razie żaden z wytwórców nie ma w pełni satysfakcjonującej (jak dla mnie) kolumny półkowej. Także oferowane konstrukcje zagraniczne mają duże ograniczenia. Moim zdaniem musicie określić swoje wymagania i zadać pytanie wybranym wytwórcą którzy tego próbują - Herbata, Akas, Kula. Z automatyką przy półkowej będzie trudno czyli bardzo drogo i długo. Ale ja prowadzę ręcznie i mam z tego satysfakcję.

BimbrownikNI

Postautor: BimbrownikNI » 21 sty 2017, 13:02

Nie interesuje nas automatyka. Smakowki będziemy robić ręcznie. Przeglądamy teraz dragon stills co nas zainteresuje będziemy kontaktować się z powyższymi producentami o zapytanie czy wykonają dla nas co chcemy i za ile.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

Awatar użytkownika
pretender

Postautor: pretender » 28 sty 2017, 10:28

Z tym będzie problem, nie wykonują elementów na zamówienie. Ale na pewno kupicie tam dobry i sprawdzony sprzęt.

Wróć do „Kolumny, głowice, zbiorniki, ogrzewanie”